Уманчанам став доступний швидкий виклик поліції

Опубліковано: 19.09.2019
Mypol1

18 вересня в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області презентували мобільний додаток «My Pol», який дозволяє швидко викликати поліцію за допомогою смартфону.

Про це повідомили у секторі комунікації поліції Черкаської області.

Черкащина ― 17-та область в Україні, де запрацювала подібна система. Повноцінна робота додатку очікується з 20 жовтня. 

Додаток «My Pol»дозволяє викликати поліцію в один клік. Це покращить комунікацію між громадянами і органами поліції та зменшить час реагування правоохоронців на повідомлення громадян.

Додаток можна завантажити на платформах Play Market та App Store. До кінця поточного року він функціонуватиме по всій країні.

Як розповів заступник керівника проекту «My Pol» Микита Стецюк, кожен, хто зареєструється в мобільному додатку «Мy Pol» зможе швидко викликати поліцію в разі потреби натисканням лише однієї кнопки завдяки функції «SOS».

«Це дозволить оперативно розкривати злочини та рятувати людське життя завдяки оперативному прибуттю поліції за викликом людини, яка потрапила в критичну ситуацію», ― зазначив Микита Стецюк.

Крім того, користувач мобільного додатку може відправляти в поліцію фото з місця скоєння правопорушення. Також громадяни зможуть отримувати від поліції сповіщення щодо оперативної ситуації в області, оцінювати роботу поліцейського, переглядати карту з адресами відділів поліції, новини тощо.

Mypol1

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.