«Нову Софіївку» відвідало близько 100 тисяч туристів

Опубліковано: 20.09.2019
photo 2019-09-20 10-59-15

У мережі Інтернет опублікували відеоролик, знятий у сучасному парку «Нова Софіївка» в Умані. Зйомки відбувалися у вечірній час. Саме у сутінках розкривається справжній колорит єдиного у Східній Європі фентезі-парку. Тоді тут вирує справжня казкова атмосфера.

«Нову Софіївку» відкрили для відвідувачів 14 липня. Ініціатором проекту створення фентезі-парку є народний депутат України Антон Яценко.

««Нова Софіївка» стала одним з улюблених місць відпочинку для дітей та дорослих. З моменту відкриття, впродовж двох місяців, парк відвідало близько 100 тисяч туристів. І це дуже хороший показник», ― зазначив парламентар на своїй сторінці у Facebook.

З настанням темряви композиції та арт-об’єкти «Нової Софіївки» яскраво підсвічують різними кольорами, що створює надреальний містичний простір. Однією з вечірніх родзинок парку є інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу» на українську тематику, у якому представлено світ людини та природи.

Нагадаємо, що за підтримки Антона Яценка було реконструйовано історичну частину дендропарку «Софіївка», побудовано багатоярусний світлодинамічний прогулянковий комплекс водоспадів «Тризуб Посейдона» та відновлено звіринець, заснований графом Станіславом Потоцьким у перший період будівництва парку.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.