Черкаська дівчинка потрапила до енциклопедії дитячих талантів (відео)

Опубліковано: 21.09.2019
Черкаська дівчинка потрапила до енциклопедії дитячих талантів (відео)

Черкащанка Ольга Степанець потрапила до енциклопедії дитячих талантів «25 найвидатніших дітей України». Дівчинка займається у хореографічній студії «Вікторія» 3 роки і за цей час стала переможницею та учасницею міжнародних змагань. 

Про це інформує UA:Черкаси.

Це репетиція танцю художнього колективу «Виктория». Серед учасниць 10-річна Ольга Степанець. Дівчинка пригадує перший день, коли прийшла на заняття.
«Це був день, коли мене привела мама, і я прийшла, мені було дуже страшно, тому що тут були нові діти, я змогла, я себе тримала в руках і я займалася».

Оля говорить, що змогла потрапити до енциклопедії завдяки тренуванням і сумлінному ставленню до занять.
За словами мами дівчинки Оксани Степанець, після участі доньки у Всеукраїнській премії «Диво-дитина», де вона отримала 3 місце, партнери заходу запропонували опублікувати статтю про досягнення Олі.
«Так вона і потрапила до топ-25 видатніших дітей України. Я вважаю, що дуже багато талановитих дітей, і щоб себе якось зарекомендувати, показати, треба багато працювати, це її праця упроводж декількох років, ми до цього йшли оці майже 5 років».

Керівниця танцювального колективу Вікторія Сухенко розповідає, її вихованка Оля Степанець має хороші фізичні дані, але їй ще потрібно попрацювати над хореографією та майстерністю виконання.
«У хореографії – це взагалі така сфера, де неможливо зупинитися і сказати: все прекрасно, я вмію танцювати – це неможливо. Оля виразніше показує себе у модерні, сюжетно-образних танцях, хореографії, там, де потрібно виразити якусь думку, емоцію, почуття, вона старається і у неї це вже виходить».

Вікторія Сухенко додає, що минулий сезон став для її вихованки продуктивним.
«Протягом року дуже багато вони їздили на фестивалі міжнародного рівня, всеукраїнські, і виборювали призові і перші місця, і за версією Асоціації сучасного та естрадного танцю України, Оля отримала танцювального Оскара, золоті нагороди Асоціації Сучасного та естрадного танцю».

Джерело: Про Головне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.