В Умані шість хасидів порушили міграційне законодавство

Опубліковано: 24.09.2019
5535-1

Впродовж серпня-вересня співробітники міграційної служби в Умані склали 28 протоколів про адміністративні правопорушення стосовно іноземців. Серед них було виявлено шість порушників міграційного законодавства з Ізраїлю. Стосовно них прийнято рішення про примусове повернення до країни проживання.

Зокрема, у серпні та вересні поточного року міграційники виявили в Умані:

  • 26 порушень ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України);
  • 1 порушення ст. 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів);
  • 1 порушення ст. 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг).

Наразі в місто Умань, де похований лідер брацлавських хасидів Нахман, з різних країн світу масово прибувають прочани-хасиди. У зв’язку з цим співробітники міграційної служби особливо уважно стежать за дотриманням іноземцями міграційного законодавства.

5535 724x0 803

«Іноземцям варто пам’ятати, що за порушення міграційних правил вони невідворотно нестимуть адміністративну відповідальність», ― зазначили у прес-службі Державної міграційної служби України.

Нагадаємо, що цьогоріч паломники-хасиди святкуватимуть іудейський Новий рік Рош-ха-Шана з 29 вересня по 1 жовтня. За попередніми прогнозами, до Умані приїде понад 30 тисяч паломників.

5535-1

Джерело: 04744. інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.