На Черкащині відкрили фітнес-бібліотеку

Опубліковано: 25.09.2019
На Черкащині відкрили фітнес-бібліотеку

Як інформують у Моринській ОТГ, у діючій бібліотеці поруч зі стелажами з книгами поставили тренажери, гантелі та фітнесбол. Таким чином заохочують молодь приходити до бібліотеки в Моринцях Корсунь-Шевченківського району.

Зал для тренувань відкрили 3 місяці тому. Відтоді відвідувачів більшає щодня, особливо серед хлопців-старшокласників.

«Віднедавна приходжу до бібліотеки тричі на тиждень. Хоч раніше бував тут нечасто. Качаю прес, піднімаю гантелі. Ось я прийшов, позаймався, взяв книжку, почитав. Потім знов позаймався, почитав. Тренуючи тіло, треную й мозок», – говорить Владислав Сидоренко.

Для тих відвідувачів, які не вміють виконувати вправи правильно, тренером виступає бібліотекар Лариса Стрикаль. Вона допомагає знаходити програми тренувань у спеціалізованій літературі.

«Коли запропонували таку модернізацію бібліотеки, були побоювання. Не знала, як це реалізується. Та з часом побачила, що це гарна задумка. Спочатку відвідувачів було небагато. Але останній місяць товчуться постійно. Заходять місцеві діти і такі, що до бабусі на гостини приїхали. Порівняно з минулими роками, читати стали набагато більше. Плануємо подовжити графік роботи бібліотеки, щоб діти не мерзли на холоді. А мали куди прийти, почитати, поговорити», – каже вона.

Створення фітнес-бібліотеки коштувало місцевій територіальній громаді 60 тис. грн.

«Ідею запропонувала мій заступник Лілія Жуковська. Хотіли зробити бібліотеку центром притяжіння для молоді. Щоб здоровий спосіб життя поєднувався з книгами. Плануємо ще провести туди швидкісний інтернет і поставити нові комп’ютери», – говорить голова Моринської ОТГ Анатолій Ведута.

За інформацією Черкаської обласної ради

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.