В уманському університеті готують вчителів для Нової української школи

Опубліковано: 26.09.2019
b2ap3_large_DSC_0577

Одним із пріоритетів роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є забезпечення якісної підготовки агентів змін – вчителів, які в найближчий час мають запровадити реформи в сучасній освіті за методикою Нової української школи. З цією метою на факультеті дошкільної та спеціальної освіти УДПУ імені Павла Тичини створили Науково-методичний центр психологічного та дидактичного супроводу Нової української школи. Про це повідомляє Департамент освіти і науки ОДА з посиланням на прес-службу УДПУ ім. П.Тичини.

Центр облаштували відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа». Навчально-тренінговий простір Центру побудували за осередками: природничо-дослідний, художньо-мовленнєвий, мистецько-творчий, спортивний, ігровий, осередок вчителя та ін.

Робочі місця студентів легко трансформуються для групової, парної та індивідуальної роботи. Центр оснащений сучасним інформаційним забезпеченням: інтерактивна панель, мультимедійний проектор, комп’ютери, інструментарій та матеріали, які сприяють ефективному розвитку розумового та емоційного інтелекту старших дошкільників та школярів і дозволять майбутнім педагогам створювати інтерактивні заняття та уроки із застосуванням ігрових методів, що є потужним мотиватором у навчанні.

Освітні осередки наповнені дидактичними матеріалами для дошкільного та молодшого шкільного віку, відповідно до вимог положень Концепції НУШ.

b2ap3_large_DSC_0285

Відкриття Науково-методичного центру психологічного та дидактичного супроводу Нової української школи стане черговим кроком забезпечення високого рівня підготовки фахівців двох освітянських ланок.

Про це інформє пресслужба ОДА

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.