Село на Уманщині претендує на звання «Краще спортивне село України»

Опубліковано: 27.09.2019
Село на Уманщині претендує на звання «Краще спортивне село України»

Команда села Кочубіївка Уманського району стала переможцем обласного фіналу змагань «Найспортивніше село Черкащини». Турнір традиційно проходив на призи Черкаської обласної ради. Тепер кочубіївські спортсмени представлятимуть Черкащину у фінальних змаганнях «Краще спортивне село України».

Фінал обласних змагань проходив у місті Городище. На турнірі був присутній голова Федерації профспілок області Петро Шевченко, голова Черкаської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Володимир Христенков, а також голови районних рад та сільські голови сіл-учасників фіналу. Про це пише «Дзвін».

Село на Уманщині претендує на звання «Краще спортивне село України»

Сільські спортсмени боролися за першість у шести видах спорту: настільний теніс, шашки, армреслінг, дартс, міні-футбол та перетягування канату.

У міні-футболі впевнену гру з перших хвилин демонстрували команди Кочубіївки Уманського району і Хрестителеве Чорнобаївського району. Саме вони й розділили між собою перше і друге місце. Команда з Хижинець, яка представляла на змаганнях Лисянський район, виборола «бронзу» з цього виду спорту.

У підсумку змагань переможцем обласного фіналу стала команда Кочубіївки з Уманщини, яка представлятиме Черкащину у фінальних змаганнях «Краще спортивне село України». Друге місце у минулорічних переможців змагань ― спортсменів із села Хрестителеве Чорнобаївського району. Третя сходинка у команди села Кантакузівка Драбівського району.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.