АТОвець із Золотоноші отримав кошти на придбання житла

Опубліковано: 05.10.2019
o_1dm30mjjqstr46bcn9fkj1itd2b

Нещодавно житель Золотоноші, учасник АТО Віктор Давидов придбав будинок на 130 квадратних метрів у Запоріжжі. Там проживає його мама. Чоловік рік служив у батальйоні «Айдар». Був тяжко поранений: отримав вогнепальне осколкове поранення в голову. Одружений, має 10-річну доньку. У Золотоноші це вже шоста особа, яка стала власником житла за рахунок держави. Про це повідомляє сайт «zoloto.city».

– Цим потрібно займатися, збирати документи, довідки. На все це у мене пішло півтора роки. Та воно того варте, будинок такий, про який мріяв, — стверджує Віктор В’ячеславович.

Нагадаємо, право на отримання компенсації на належні для отримання житлові приміщення мають особи з інвалідністю внаслідок війни з числа АТОвців першої та другої груп, які перебувають на квартирному обліку. Така особа відкриває рахунок в «Ощадбанку», на який заходять бюджетні гроші. З цього моменту протягом року людина має право підбирати собі житло у будь-якому місті України. Гроші є цільовими і можуть використовуватися лише на купівлю житла. Є певні умови, які обов’язково мають бути витримані. Головна з них – право власності на житло обов’язково реєструється на ім’я АТОвця, тобто, переходить у його приватну власність.

Державою визначено формулу, за якою обраховується сума компенсації, враховуючи склад сім’ї заявника і опосередковану вартість житлового приміщення. При Золотоніському міськвиконкомі створена комісія, за рішенням якої визначається право на отримання такої компенсації. Зазвичай, усі заявники отримують її протягом року.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.