Сьогодні правоохоронці завершили свою роботу в Умані

Опубліковано: 05.10.2019
hac_06

Сьогодні працівники поліції, які в складі зведеного загону в місті Умань виконували завдання по забезпеченню публічної безпеки та порядку спільно з поліцейськими Держави Ізраїль в місцях перебування паломників, завершили свою роботу. Поліцейські відбули по місцям несення служби. Про це повідомляє Національна поліція України в Черкаській області.

Протягом десяти днів зведений загін працівників поліції спільно з ізраїльськими поліцейськими забезпечували правопорядок та публічну безпеку в районі компактного перебування паломників-хасидів.

Керівництво поліції та міської влади подякували поліцейським за несення служби та дотримання правопорядку в місцях перебування паломників-хасидів на належному рівні.

Зі свого боку представники поліції Ізраїлю також подякували українським поліцейським за співпрацю та відзначили їх високий рівень підготовки до проведення масових заходів. На прощання поліцейські обмінялись рукостисканнями.

Зведені загони поліцейських залишили місто Умань. Публічну безпеку та порядок в місті Умань продовжують забезпечувати працівники Уманського відділу поліції.

Як ми повідомляли раніше, цього року на святкування Рош-га-Шана приїхало близько 27 тисяч паломників з 8 країн світу.

Публічний порядок та безпеку громадян  під час масових заходів в Умані забезпечували понад 550 працівників поліції з 12 областей України.

У період масових заходів у місцях паломництва поліцією зафіксовано 72 повідомлення про можливі правопорушення, зареєстровано 15 кримінальних проваджень, серед яких незаконне поводження зі зброєю, незаконне зберігання наркотичних засобів, крадіжка та грабіж.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.