На Черкащині хочуть збудувати три сміттєпереробні заводи

Опубліковано: 06.10.2019

Щорічно на території Черкаської області утворюється 500 тисяч тонн сміття. І хоча нині є спроби сортувати сміття, змінити ситуацію зможе комплексний підхід до вирішення проблеми.

На Черкащині хочуть збудувати три сміттєпереробні заводи

Одним із завдань Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року є будівництво сміттєпереробних заводів та сортувальних ліній. Таку ж мету поставлено і в Стратегії розвитку Черкащини. Саме це питання обговорили в обласній адміністрації сьогодні із народним депутатом України Олександром Скічком та міським головою Золотоноші Віталієм Войцехівським.

  • Черкащину умовно розділяємо на три зони, зважаючи на географічне положення регіону: Золотоніську, Уманську та Черкаську. У кожній із цих зон, згідно зі Стратегією, має бути сміттєпереробний завод. Бачимо ініціативу саме від Золотоніщини, – написав на своїй сторінці у фейсбуці голова облдержадмінстрації Ігор Шевченко.

Також мова йшла про залучення інвесторів для будівництва. Голова облдержадмінстрації зазначив, що у цій справі розраховують на підтримку народного депутата по округу №197 Олександра Скічка. За його словами, профільним управлінням Черкаської ОДА готується пропозиція щодо змін до Закону України «Про відходи».

 Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.