На Уманщині стартував місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів

Опубліковано: 06.10.2019
На Уманщині стартував місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів

З 1 по 31 жовтня в Україні триває місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спецзасобів. Громадяни, які в зазначений термін звернуться до поліції, звільняються від кримінальної відповідальності, передбаченої статтею 263 Кримінального кодексу України.

Місячник добровільної здачі зброї покликаний протидіяти незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухівки та спецзасобів на території Черкаської області.

«Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі небезпечних предметів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності», ― зазначили у секторі комунікації поліції Черкаської області.

Якщо у вказаний термін добровільно здати до поліції мисливську вогнепальну, холодну чи газову зброю, то після оформлення відповідних документів він зможе зареєструвати цю зброю і використовувати її законно.

Для отримання більш детальної інформації необхідно звернутися до Управління превентивної діяльності за телефонами 39-35-20, 39-34-84, а також до відділів та відділень ГУНП в Черкаській області, або дільничних офіцерів поліції в місцях проживання або тимчасового перебування.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.