Збільшено розмір штрафу за безпідставну відмову ветерану у пільговому перевезенні

Опубліковано: 07.10.2019
ATO-perevezennja-710x434-e1491392811176

Штраф за безпідставну відмову ветерану в проїзді у транспорті збільшено до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Пишуть на сторінці Міністерства у справах ветеранів у «Фейсбуці».

Депутати проголосували за проект Закону №0893 про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

Відтепер за безпідставну відмову у перевезенні водій транспортного засобу або компанія-перевізник повинні будуть сплатити штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Раніше сума штрафу дорівнювала 8 неоподаткованим мінімумам.

«Звісно, що це не вирішить питання відмов остаточно, адже тут важливу роль відіграє людський фактор. Та разом з тим, саме на цей фактор може вплинути відчутне збільшення штрафу, а відповідно суми, з якою йому доведеться попрощатись в разі відмови везти безкоштовно, зокрема ветеранів», — зауважила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.