Уманський університет відвідала делегація зі США

Опубліковано: 09.10.2019

Уманський НУС відвідали Стен Форбс, відомий американський громадський діяч і бізнесмен, та Джон Чайлз, куратор програми споріднених міст Умані з міста Девіс США.

Уманський університет відвідала делегація зі США

У зустрічі взяли участь адміністрація та студенти університету, а також представники Уманської міської ради.

Гостям вручили пам’ятні ювілейні монети до 175-ої річниці заснування Уманського НУС та запросили відвідати музей стародруків, оранжерею, прогулялися старовинними корпусами і вуличками студентського містечка.

Під час зустрічі Стен Форбс розповів студентам про себе та про аграрний університет у місті Девіс, в якому він займався викладацькою діяльністю. Згадав, що у 1997 році він пристав на пропозицію Джона Чайзла відвідати з дружнім візитом місто-побратим – Умань. З того часу Стен Форбс допомагає молоді отримувати аграрну спеціальність та з 2000 року здійснюється фінансування стипендій для кращих студентів Уманського НУС. Меценатську діяльність бізнесмен навіть прописав у своєму заповіті.

Уманський університет відвідала делегація зі США

Стипендії імені Стена Форбса призначають студентам із малозабезпечених сімей, які відмінно навчаються та мають схильність до вивчення англійської мови.

Стен Форбс часто відвідує місто Умань і сприяє налагодженню контактів між містами-побратимами й обміну студентами між Уманським НУС та Каліфорнійським університетом.

За матеріалами прес-центру Уманського НУС

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.