Понад 550 дітей з Луганщини приїхали до Умані заради «Нової Софіївки», лазерного шоу та шоу на фонтанах «Перлина кохання»

Опубліковано: 16.10.2019
photo 2019-10-15 17-40-17

13 жовтня у місто Умань прибуло 554 дитини з міста Сєвєродонецьк, а також інших міст та сіл Луганської області. Школярі проїхали понад 800 кілометрів, аби побачити на власні очі фентезі-парк «Нова Софіївка», лазерне шоу на оновленій площі Соборності та світломузичне шоу на комплексі фонтанів «Перлина кохання».

Нагадаємо, що ініціатором будівництва комплексу фонтанів «Перлина Кохання», створення фентезі-парку «Нова Софіївка», а також реконструкції площі Соборності, створення лазерного шоу та будівництва пішохідних фонтанів в Умані є народний депутат України Антон Яценко.

Організацією поїздки займалася уманська туристична агенція «Час подорожей». Діти прибули до Умані о 8 годині ранку та одразу ж направилися до сучасного парку «Нова Софіївка». Школярів супроводжували студенти-історики Уманського державного педагогічного університету, які виступали у ролі екскурсоводів.

Діти із захватом оглядали різноманітні локації фентезі-парку. Найбільше їм сподобався водоспад «Дракон», японський сад та скульптури самураїв і ніндзя. Школярі зробили безліч фотографій із парковими цікавинками та із задоволенням бавилися на ігровому майданчику.

Після відвідування фентезі-парку «Нова Софіївка» та дендропарку «Софіївка» діти з Луганщини вирушили на оновлену площу Соборності у центрі міста. Там вони відпочивали та обмінювалися враженнями біля пішохідних фонтанів.

пл008
пл002

Згодом для дітей увімкнули лазерне шоу. Школярів вразило поєднання світла, звуку та новітніх технологій, що були використані для створення перформансу.

пл003
пл005

На дітей чекав ще один сюрприз ― світломузичне шоу на водному екрані комплексу фонтанів «Перлина кохання».

пл001
пл010

Школярі були у захваті від побаченого, тож про Умань у них залишилися найтепліші спогади. Своїми емоціями діти поділилися із журналістом «04744.info»:

  • «Під час цієї поїздки ми отримали дуже багато вражень. Фотографії вийшли просто супер, згадувати про цю подорож ми будемо ще довго. Обов’язково приїдемо ще»;
  • «У Новій Софіївці» гармонійно поєднуються український та європейський стилі, дерева з Європи, японські сади з квітами та китайські арки. Дуже добре, що в нашій країні є такі парки, де можна цікаво провести час та повеселитися з друзями»;
  • «У фентезі-парку дуже красиво, сучасно. Стилі поєднуються ― Китай, Японія. Багато всього цікавого. Для нас все це було дуже вражаюче»;
  • «В «Новій Софіївці» мені найбільше сподобалися водоспади. Я їх ніколи не бачила, тож це було дуже цікаво та захоплююче»;
  • «Лазерне шоу та шоу на фонтанах дуже сподобалися, по кольорах все дуже гарно. Професійно, це видно зразу. А ще дуже багато людей прийшло, і це добре, що люди можуть побачити таку красу».
пл013
пл012

За словами керівника туристичної агенції «Час подорожей» Лідії Дякон, яка займалася організацією поїздки дітей з Луганщини до Умані, школярі залишилися дуже задоволені.

зображення viber 2019-10-16 13-40-18

«По приїзду в Умань діти були трохи виснажені після довгої дороги. Та потрапивши до фентезі-парку “Нова Софіївка” вони забули про втому. Наші екскурсоводи розповідали їм про історію створення парку, особливості кожної його частини. Школярі багато фотографувалися, їх все цікавило. Вечірньою програмою ми завдячуємо Антону Яценку ― для дітей включили лазерне шоу та показали шоу на фонтанах “Перлина кохання”. Діти були у захваті та все знімали на відео, щоб потім показати вдома», ― зазначила Лідія Дякон.

пл014
пл006

Керівник туристичної агенції «Час подорожей» додала, що приїзд такої великої групи дітей до Умані свідчить про зростаючий інтерес до нових туристичних об’єктів у місті. Тепер окрім дендропарку «Софіївка» туристи хочуть потрапити до фентезі-парку «Нова Софіївка», на оновлену площу Соборності та Набережну. Також значний інтерес викликають різноманітні шоу, аналогів яким немає не лише в Україні, а й в усій Східній Європі.

пл004
пл007
пл011
пл009

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.