Фатальне селфі для мами: жінка пояснила, чому досі не з донькою, яку вразило струмом на вагоні (ФОТО, ВІДЕО)

Bezymyannyj4-710x434

13-річна Кароліна Петренко, яку 9 вересня вразило струмом вже понад місяць у важкому стані. Надзвичайно глибокі опіки дівчина отримала під час спроби зробити селфі на вагоні залізничної станції Цвіткове. Тато дівчинки весь час на роботі, а мама – давно залишила родину заради заробітків у Польщі. Дівчинці зробили вже 5 операцій з пересадки шкіри. Однак попереду ще кілька таких і тривалий курс лікування та реабілітації, пише «Рідний край».

У селі Ленському Смілянського району дівчинка полізла на цистерну, аби зробити фото для своєї мами, задля її скорішого повернення із заробітків. Ідею для фото вона намагалася втілити разом із молодшим братом у транзитному парку станції.

«Вона на заробітках у Польщі, сказала, що приїхати не може і все. Раз була надіслала три з половиною тисячі, потім одинадцять, і ще шість тисяч гривень, а більше грошей вона не має. Цих коштів вистачило на два дні. Зараз зв’язок обірваний, ми не спілкуємося», — розповідає тітка Кароліни Юлія Петренко.

Журналістам телепроєкту “Стосується кожного” вдалося зв’язатися із мамою постраждалої. На питання, чому жінка не може приїхати до своєї донечки у таку скрутну хвилину, отримали агресивну відповідь:

– Я знаю в якому вона стані, знаю, що зробили операцію на оці через втрату зору. Я говорила рідним, що давайте я приїду і буду жити зі своєю дитиною, на що вони мені сказали: «Сиди там і заробляй гроші». Тому не треба мене ні в чому звинувачувати.

дівчинка-1-500x281

За словами мами, їй не дають спілкуватися з донькою, щоб та не нервувалася, оскільки коли дівчинка чує чи бачить її починає сильно хвилюватися, що категорично заборонено у такому тяжкому стані.

Детальніше дивіться у відео:

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.