На Уманщині посилено перевіряють дотримання водіями правил дорожнього руху

Опубліковано: 18.10.2019
На Уманщині посилено перевіряють дотримання водіями правил дорожнього руху

На території Уманського району тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Безпека дорожнього руху ― це життя». Перевірки розпочалися 1 жовтня та проходитимуть до 30 листопада 2019 року. Патрулювання на дорогах Уманщини проводять наряди поліції.

Подібні заходи у вказаний період проходять по всій Черкащині. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Черкаської області.

Метою профілактичних заходів є контроль за безпекою дорожнього руху та дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками, а також запобігання травмуванню чи загибелі людей на вулично-дорожній мережі.

Наряди поліції, які курсують автошляхами Черкащини, виявляють факти порушення водіями ПРД, що призводять до настання дорожньо-транспортних пригод, та проводять профілактику даних порушень.

«Однією з причин ДТП є порушення правил проїзду великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами. Так, лише за час добового відпрацювання області, поліцією зафіксовано близько 10 фактів проїзду великогабаритних транспортних засобів з порушеннями», ― зазначають правоохоронці.

Загалом з початку проведення заходів на території Черкаської області за порушення ПДР складено 1137 адміністративних матеріалів. Серед них 215 матеріалів складено за керування особою транспортним засобом без відповідних документів, 116 ― за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, 189 ― за перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та інші порушення ПДР.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.