34 кілометри на інвалідному візку: шлях дідуся до соцслужб Христинівщини

Опубліковано: 19.10.2019

Про цю новину, яка просто не вкладається в голові, повідомила працівниця телекомпанії ICTV Rina Rina на своїй сторінці у Фейсбук:

34 кілометри на інвалідному візку: шлях дідуся до соцслужб Христинівщини
  • Цей ранок просто перевернув мою свідомість!

Цьому відважному дідусю 72! Познайомилися ми з ним на ТРАСІ! Так, так, саме на ТРАСІ! Ми наздогнали його між Христинівкою та селом Велика Севастянівка! Запропонували завезти додому, але дідусь вперто відмовлявся. Казав, боїться, що інвалідний візок подряпає авто. Як ми не просили, але не погодився.

Запитали, чому він сам, в інвалідному возику, їде по трасі. Те, що ми почули у відповідь, мене просто ввело в ступор!!! ДІДУСЯ ВИКЛИКАЛИ ДО СЕБЕ СОЦСЛУЖБИ!!! Йопт…… Карл, на хвилиночку, старенького самотнього чоловіка в інвалідному візку викликали СОЦСЛУЖБИ! Ви мені пробачте за мій лексикон, але довбані ви по голові! На фіга потрібні ті довбані СОЦСЛУЖБИ, які примушують 72-річного самотнього інваліда їхати 17 км в одну сторону і 17 км в іншу!? І найголовніше – дідусь на них зовсім не ображається! Каже, вони зайняті, нічого страшного, все добре!

 Що з цієї країною не так? Що з цим світом не так? У мене просто немає слів…
Та зрештою, мій колега знайшов вихід із ситуації. І сподіваємося, що після його дзвінків дідусь все-таки довезли додому з комфортом. А надалі, не шановні СОЦСЛУЖБИ, включайте мізки і трохи починайте думати! Як складається далі доля нашого героя, ми обов’язково будемо контролювати! – емоційно завершує свій пост Rina Rina.

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.