Семирічна черкащанка ввійшла до ТОП-25 «Найвидатніші діти України»

Маленька черкащанка кожного дня ламає стереотипи, що дівчатка в селі не мають часу й можливостей для самореалізації. У сім років вона вже успішна й наполеглива у подоланні перешкод до здійснення мрії.

Семирічна черкащанка ввійшла до ТОП-25 «Найвидатніші діти України»

Вероніка Могила з села Гельмязів Золотоніського району у свої сім років уже визнана акторка й модель. Торік вона стала володаркою титулу «Золота принцеса України». Дівчинка прагне стати моделлю і блогеркою, повідомляє «Черкаський край».

У загальноосвітній школі віддає перевагу математиці, любить читати, займатися фізичною культурою, хоче глибоко опанувати англійську мову. Успішно навчається в музичній школі по класу фортепіано, хореографії, займається вокалом, акторським мистецтвом, моделлінгом, а у вільний час знімає відео в мобільному додатку «LIKE» та замислила створити власний інтернетканал. Поєднує багатогранне навчання з участю в фотосесіях, зйомками реклами та фестивалях.

Вероніка демонструвала одяг на дизайнерських показах «Junior Fashion Week FW 18-19», «BIRTHDAY MAIN PEOPLE», «Modas fashion day kids», «FASHION SHOW no stop». Виступала на балу «ЗОЛОТА ПРИНЦЕСА та ЗОЛОТИЙ ПРИНЦ УКРАЇНИ-2019» і стала номінанткою «Golden princess of Ukraine 2018».

Акторка знялася в дитячому гумористичному кіножурналі «Байки», брала участь у фотоконкурсі «BLOND У КАДРІ», стала моделлю каталогу дизайнера Олени Білик «Little Photomodel of the Ukraine», обличчям глянцю «Fashion Today: 100 найкрасивіших дітей України», учасницею п’ятого ювілейного фестивалю «Діти за майбутнє України».

Вероніка Могила ще й фотомодель для реклами одягу відомого українського дизайнера Андре Тана дитячого бренду а.TAN.kids та магазину турецьких меблів для дітей Cilek, її фото прикрашає журнал BABY Fashion WORLD тм, обкладинку книги Енциклопедія дитячих талантів «Найвидатніші діти України». Відзначена дипломом і медаллю ТОП-25 «Найвидатніші діти України». 

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.