Пораненого лебедя з Катеринопільщини лікують в Умані

Місцеві мисливці підстрелили у Бродецькому (село на Катеринопільщині) молодого лебедя. Мешканці села знайшли на городі раненого птаха й попрохали допомогти його кудись прилаштувати.

Пораненого лебедя з Катеринопільщини лікують в Умані

«У нас нема де його тримати. Чим годувати, толком не знаємо. Закрили в клітку для кролів, насипали зерна, воду для пиття поставили, а далі не знаємо, що з ним робити. Він ранений. Допоможіть знайти йому гарну домівку, бо в дику природу відпускати наразі не можна. При першій нагоді собаки розірвуть», − благала Надія Лисенко, чоловік якої врятував пернатого.

 Консультації-перемовини з друзями, знайомими вивели нас на Ірину Вахоцьку з Гордашівки, яка минулого року виходила двох лебедів, що не відлетіли на зимівлю (про це був матеріал у нашому виданні). Один із них взимку примерз на ставку, а в іншого (лебідки) була зламана лапка. Обох птахів Вахоцькі вилікували й навесні відпустили у природне середовище. Цікаво, що лебедя відшукала його кохана, з якою він жив на ставку. Невдовзі у них появились дітки.

На щастя, нашого молодого, ще коричневого красунчика, Ірина з чоловіком теж погодились приютити. Щобільше, на понеділок йому вже була назначена консультація в уманському ветцентрі «Айболіт», оскільки в птаха було пошкоджене крило.

У суботу ми відвезли лебедя до його нової родини. Попри наші побоювання він виявився напрочуд лагідним. Шипів тільки, коли торкали вражене крило. Дорогу переніс нормально. А в понеділок зранку ним уже займалися найкращі лікарі з «Айболіту», – зазначають кореспонденти газети “Вісті Черкащини”.

Прощаючись із лебедем, Надія Лисенко гладила його по розумній голівці та благословляла: «Нехай тебе там вилікують, нехай у тебе буде все добре! Щоб сім’ю, діточок завів гарненьких».

Сподіваємось, що так і буде. Адже птах потрапив до дбайливих, добрих господарів, у найкращі руки.

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.