Дитину «затягувало» у глину: 14-річний школяр врятував хлопчика, який провалився до котловану

Опубліковано: 25.10.2019
1

Подія про надзвичайний вчинок порятунку сталася ще 29 вересня, проте відомо про неї стало лише зараз. Того дгя на старій човновій станції, біля Смілянської ТЕЦ, 9-річний Богдан, учень третього класу, запускав в небо іграшковий пінопластовий літачок. Через деякий час сильним поривом вітру літачка занесло до глиняного котловану, який був вщент заповнений технічною водою.

Коли малий підбіг до котловану й намагався дістати улюблену іграшку, глиняний берег не витримав, і хлопчик вмить опинився у воді. Не вміючи плавати та намагаючись врятуватися, хлопчина, якого щосекунди все більше «затягувало» у глину, почав кликати на допомогу.

2

У цей час неподалік місця події знаходився 14-річний Ярослав. Підбігши до водойми, він кинувся на порятунок дитини. Підпливши ззаду та міцно схопивши за одяг утопаючого, юний рятівник зумів дістатися до берега. Із допомогою інших дітей, які в цей час також знаходилися на березі, хлопці вибралися на поверхню.

«Мені було дуже страшно, навіть, на якусь мить здалось, що ми не зможемо вибратися, бо глина засмоктувала» — говорить Ярослав. – «Повз нас на велосипеді проїжджав сусід. Я попросив його заїхати до батьків Богдана і покликати їх, бо він був увесь у глині, брудний, знесилений та мокрий. Я дав йому свою куртку. Через пару хвилин тато забрав Богдана додому, і вже потім йому викликали швидку допомогу. Як виявилось, Богдан дуже сильно наковтався брудної води. Лікарі промили шлунок та сказали, що його життю нічого не загрожує» — згадує рятівник.

Дізнавшись про мужні дії Ярослава Степаненка під час порятунку життя дитини, Управлінням було висунуло його кандидатуру на участь у Всеукраїнській акції «Герой-рятувальник року».

Про це інформує Управління ДСНС України в Черкаській області

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.