Міжнародне travel-шоу розкаже англомовному глядачеві про Умань (Відео)

Опубліковано: 29.10.2019

На просторах YouTube запущено перше англомовне travel-шоу про Україну «Discover Destination UA». У результаті реалізації проекту європейці побачать Україну такою, як вона є – красивою, з розкішною природою, стійкими культурними традиціями, народним побутом і багатовіковою історією.

Міжнародне travel-шоу розкаже англомовному глядачеві про Умань (Відео)

(Фото тематичне)

Ведучі шоу стали Дімітріос із Греції та Джона зі Швеції. Вони вперше відвідують Україну та опановують туристичні маршрути, як популярні, так і нові. Упродовж 30 днів експедиції знімальна група побувала у більш ніж 100 локаціях – архітектурних пам’ятках, музеях, культурних центрах, кулінарних закладах, природних ландшафтах та розважальних заходах.

Усього у першому сезоні створено 20 епізодів, присвячених огляду різних міст, серед яких – Київ, Львів, Одеса, Чорнобиль, Запоріжжя, Луцьк, Ужгород, Мукачево, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Вінниця та інші. Серед них – Умань з її туристичними принадами.

Весь створений контент розміщується на каналі YouTube, а у планах продюсерської групи – зйомки другого сезону. Travel-шоу створене за підтримки Українського культурного фонду. Продюсером шоу є Богдан Тріль, а режисером – Антон Чистяков.

На YouTube-каналі вже опубліковані перші випуски та проморолик шоу: 

Джерело: Хрещатик

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.