На Черкащині розробили карту туристичних місць

Подорожувати Черкащиною тепер цікавіше із новою туристичною картою «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ», яку нещодавно розробив та випустив Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

На Черкащині розробили карту туристичних місць

На карту нанесено 43 туристичні об’єкти та предмети, які асоціюються з туристичними місцями та коротку інформацію про регіон: площа, розташування, відстань, населення, протяжність, автомобільні шляхи.

  • Мета карти – це популяризація Черкащини, як туристично-привабливої області. А ще це можливість раціонально спланувати свою подорож та не загубитися серед неймовірних туристичних місць, локацій та об’єктів регіону, – розповідають в Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

На зворотному боці карти міститься короткий опис із контактами та адресами, зображених на карті туристичних об’єктів, а також QR-коди з посиланнями на Google-карти, з інформацією про те, де поїсти, відпочити, та що ще подивитися в Черкаській області.

У Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА наголошують, що на карту нанесені не всі туристичні об’єкти області, де варто побувати. Проте, відсканувавши QR-код на зворотній стороні карти «Більше про мандри Черкащиною тут», можна дізнатися про туристичні локації регіону, яких немає на карті. Окрім цього, карта дуже зручна, має формат pocket-версії. Доступна українською та англійською мовами в друкованому та електронну вигляді.

Завантажити туристичну карту «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ» можна тут:

Джерело: Пресслужба Черкаської ОДА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.