У вбитого ІТ-фахівця Андрія Заканича вимагали 80 тисяч доларів

Опубліковано: 04.11.2019
zakanych

У застреленого у вересні айтішника Андрія Заканича вимагали близько 80 тис. дол, пише видання «Кропива».

А судячи з клопотань слідчих та ухвал розміщених в реєстрі судових рішень — версія, яка нині активно опрацьовується слідством, — це вбивство через майновий конфлікт на грунті професійної діяльності.

Зокрема, цивільна дружина загиблого посвідчила, що колишні партнери по ІТ-бізнесу вимагали кошти у розмірі 79,5 тис. дол. за недоотриману вигоду. Вимоги підкріплювалися погрозами здоров’ю та життю в разі ненадання коштів.

Суть бізнесового конфлікту полягала в тому, що загиблий працював в компанії мережі ІТ-фірм “Моребіс”, яка займається аусорсингом в сфері комп’ютерного програмування. Як технічний директор фірми ПП “Моребіс ЧР” (Черкаси), він контролював розробку низки проєктів. Дана фірма заключила контракт з американською іноземною IT-компанією з інноваційним продуктом в медичній сфері HealthPrecision. Однак умови договору у визначений контрактом строк фірма не виконала, у зв`язку з чим дана компанія розірвала контракт.

Після цього, Заканич звільнився з роботи та заснував свою фірму, до якої перейшли частина працівників з минулої роботи. Після чого він уклав договір з HealthPrecision з метою завершення вищевказаного проєкту.

Нагадаємо, що підприємця Андрія Заканича застрелили у власному автомобілі в мікрорайоні Митниця.

Відзначимо, що в травні цього року львівська компанія ПП «Моребіс LV», з одноіменної мережі фірм, позивалася до постраждалого з вимогою спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди у розмірі 100 тис. грн. Позовна заява не була взята до розгляду Соснівським районним судом.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.