В Умані з’явиться перший англомовний хаб

В Умані з’явиться перший англомовний хаб

У листопаді 2019 року в місті Умань відбудеться відкриття англомовного хабу на базі факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Проєкт передбачає створення англомовного середовища для спілкування, ефективного навчання, обміну досвідом та спільної роботи.

Наразі викладачі факультету іноземних мов УДПУ завершують фінальний етап створення Уманського англомовного хабу. Дата відкриття буде незабаром оприлюднена.

В Умані з’явиться перший англомовний хаб

«Регіональний англомовний хаб відкриє можливість для створення сучасного англомовного середовища для молоді та освітян і надасть їм можливості для спілкування англійською мовою, отримання нових знань, обміну досвідом та роботою над спільними проєктами», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

У рамках підготовки проєкту англомовного хабу професор кафедри іноземних мов Оксана Заболотна та викладач кафедри англійської мови та методики її навчання Ангеліна Колісніченко відвідали установчий тренінг в місті Дніпро.

В Умані з’явиться перший англомовний хаб

На заході йшла мова про розвиток регіональних англомовних професійних спільнот в Україні. Організатором тренінгу виступила громадська організація «Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної» (IATEFL Ukraine). Захід проходив за підтримки Британської ради в Україні.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.