У Верховній Раді проведуть слухання щодо мораторію на продаж землі

Опубліковано: 05.11.2019
shutterstock 1176021508

1 листопада на пленарному засіданні Верховної Ради України було прийнято проєкт Постанови №2251 від 10.10.2019 про проведення парламентських слухань на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення». Слухання відбудуться 4 грудня 2019 року.

Проєкт Постанови підтримало 318 парламентарів, зокрема і народний депутат від виборчого округу №200 Антон Яценко. На думку народного обранця, питання заборони зняття мораторію на продаж землі потрібно винести не лише на парламентські слухання, а й на Всеукраїнський референдум.

Про це Антон Яценко сказав під час виступу з трибуни на пленарному засіданні Верховної Ради України 1 листопада. Крім того, парламентар закликав усіх народних депутатів, обраних по мажоритарних округах, зокрема тих, до яких входять села і селища, не підтримувати скасування мораторію на продаж землі.

«Такі необдумані й поспішні дії можуть призвести до чергової “хвилі олігархів”, які після зняття мораторію на продаж землі будуть масово скуповувати землі селян за безцінь», ― наголосив Антон Яценко.

Народний депутат також висловив сподівання, що до обговорення теми обігу земель сільськогосподарського призначення долучаться не лише політики, але й представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, аграрних асоціацій, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковці, експерти, власники, користувачі земель сільськогосподарського призначення та вся громадськість.

«Питання має бути вирішено в інтересах людей, а не олігархів! 4 грудня, під час слухань, наполягатиму на цьому», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що тривалий час Антон Яценко активно займається вирішенням питання розпаювання землі у селі Ягубець Христинівського району та у селі Родниківка Уманського району, а також питанням земельного рейдерства в селі Зоряне Христинівського району.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.