В Умані стартували безкоштовні курси жестової мови

Опубліковано: 06.11.2019
В Умані стартували безкоштовні курси жестової мови

У місті Умань усіх охочих запрошують безкоштовно вивчати жестову мову. Головною метою та завданням курсів є подолання бар’єру, що відділяє слабочуючих та нечуючих людей від зовнішнього світу. Також завдяки знайомству з мовою жестів учасники курсу зможуть розширити свій кругозір.

Автором проєкту є уманчанка Дарія Рябоконь. Перші пробні заняття жестової мови проводилися у червні. Тоді усі охочі вивчали дактильну абетку ― допоміжну систему української жестової мови, в якій кожному жесту однієї руки відповідає літера української мови.

Тепер жестовій мові уманчан навчатиме голова Уманської територіальної організації товариства глухих Віра Левченко. Спочатку учасники курсу повторятимуть дактильну абетку, а тоді перейдуть до вивчення слів. Лексика буде розподілена на кілька тем ― сім’я, явища природи, освіта, банки та інші.

У проєкту є своя група у соцмережі Facebook, яка називається «Відчути душею»: простір рівних можливостей». Організатори планують публікувати там домашні завдання, цікаві ролики та анонси наступних занять.

Наступне заняття в рамках проекту відбудеться 5 листопада о 16:00 в приміщенні Центральної міської бібліотеки.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.