Умань відвідав відомий український письменник та мандрівник Макс Кідрук

Опубліковано: 07.11.2019
Умань відвідав відомий український письменник та мандрівник Макс Кідрук

6 листопада в місті Умань відбулася зустріч з відомим українським письменником та мандрівником Максом Кідруком. Автор презентував роман із доповненою реальністю «Доки світло не згасне назавжди» та свій новий мобільний додаток. Захід проходив у кінотеатрі Filmax.

Під час презентації Макс Кідрук розповідав про соціальну і фантастичну складові роману та свої плани на наступну творчу відпустку. Також письменник розказав про особливості мобільного додатку до книги «Доки світло не згасне назавжди».

«Напевно, найоригінальнішою фішкою в мобільному додатку до роману буде можливість поспілкуватися з одним із героїв книги. Посилання у тексті вестиме на чат із добре знайомим для моїх постійних читачів персонажем, доля якого ― принаймні мені хочеться в це вірити ― багатьом із вас не дає спокою», ― зазначив Макс Кідрук.

Письменник додав, що ще однією з крутих візуальних фішок у мобільному додатку до роману буде можливість побачити під час читання місця, де розгортаються найважливіші події. Таких локацій буде вісім, більшість ― відзняті з повітря. Кожна з локацій міститиме детальні підписи, а також кілька «наземних» фотографій.

Наприкінці зустрічі з читачами Макс Кідрук пообіцяв повернутися до Умані через два роки з презентацією своїх нових книг. Після цього письменник провів автограф-сесію та сфотографувався з усіма охочими.

Умань відвідав відомий український письменник та мандрівник Макс Кідрук
Умань відвідав відомий український письменник та мандрівник Макс Кідрук

Нагадаємо, що у 2017 році Макс Кідрук відвідував Умань під час тур обласними центрами та містами України на підтримку роману «Не озирайся і мовчи». А у 2018 році письменник завітав до міста в рамках масштабного туру по обласних центрах та містечках України для презентації свого нового роману «Де немає Бога».

Анотація до книги «Доки світло не згасне назавжди»

Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися.

Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.