Уманський співак презентував нову пісню для першого музичного альбому (Відео, фото)

Опубліковано: 08.11.2019

Уманщина стала колискою для багатьох митців у різних галузях творчості. Вона багата саме талановитими людьми.

Уманський співак презентував нову пісню для першого музичного альбому (Відео, фото)

 Серед них – співаки, художники, конструктори, майстри прикладного мистецтва, спортсмени, танцюристи, літератори – всіх одразу не перелічити.

Один із таких талановитих особистостей – уманський співак Олександр Біденко, голосистий баритон якого вразив не одного слухача. Виконавець впевнено турує шлях співака та поступово виходить на вищий рівень сольної майстерності.

Уманський співак презентував нову пісню для першого музичного альбому (Відео, фото)

  Наразі уманчанин записав пісню «То Були Ми», яка стала останнім проектом його альбому, назву якого співак поки що тримає в таємниці.

Про розвиток сольної кар’єри та майбутні проекти Олександр поділився з «Уманським порталом».

 • Олександре, як розпочався ваш шлях виконавця пісень? Хто вплинув на ваше рішення стати співаком та помітив ваш талант?
 • Мій музичний шлях розпочався досить давно: спочатку була музична школа, потім – музичне училище, далі – УДПУ за спеціальністю «Музичне мистецтво». Викладачем вокалу та наставником в училищі був Желєзняк Сергій Васильович, саме він запросив мене вступити до Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького.
 • У якому жанрі ви працюєте? Хто є автором ваших пісень та музики?
 •  Я працюю в жанрі «поп» та «поп-рок», хоча із задоволенням співаю і українські народні… Серед переліку пісень є мої власні роботи, роботи Сергія Желєзняка та Володимира Кирилюка. Зокрема, автором пісні «То Були Ми» є Володимир Кирилюк, а продюсерами синглу є Роман Кальмук та Олександр Біденко.
 •  Наразі які плани реалізовуєте, з ким співпрацюєте?
 • На даний час я готуюсь до зйомок відео на композицію «То Були Ми» у співпраці з FDR Media. Ця пісня буде додана до альбому, до речі, разом з FDR готуємо на неї Radio Mix.
 • Якою мовою ви виконуєте пісні? Коли планується вихід вашого першого альбому? Які пісні входитимуть до його складу?
 •  Виконую пісні українською, російською, англійською, італійською та китайською мовами. Альбом вийде наступного року, він буде повністю україномовний, так як у нас війна. Хоча до початку війни в мене було багато написаних пісень російською, зараз доводиться перекладати їх на солов’їну. Також плануємо поступово виходити з ефірів радіостанцій України та закордону до ефірів на ТБ.
Уманський співак презентував нову пісню для першого музичного альбому (Відео, фото)
 •  Ви вже маєте багато шанувальників вашої творчості. Де можна послухати вашу музику?
 • Послухати мою музику слухачі можуть на різних як інтернет так і радіо ресурсах. Наразі починаємо співпрацю з такими платформами як «iTunes» та «Google Play», де також можна прослухати мої роботи.

Для людей, які цікавляться моєю творчістю, я стараюсь вести акаунти у фб та інстаграмі.

Від «Уманського порталу» та шанувальників творчості Олександра побажаємо нашому земляку прославляти рідну Умань на престижних вітчизняних та закордонних сценах, дарувати людям потужну енергетику та позитивні емоції від виконання української пісні. І, звичайно, великих успіхів.

Джерело: Уманський МП

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.