Уманський бодібілдер виборов друге місце на Чемпіонаті України

74786947 2548780178524302 2453356482788327424 o

25-27 жовтня у місті Київ проходив Чемпіонат України з бодібілдингу-2019. Серед учасників був атлет з Умані Євгеній Жуковський. Спортсмен виступав у категорії «класік фізік». За результатами турніру уманчанин посів друге місце, здобув срібну медаль змагань та став віцечемпіоном України.

72965567 2567146683354318 6135931609259442176 n

До Чемпіонату України з бодібілдингу Євгенія Жуковського готував заслужений майстер спорту України Андрій Кухарчук.

Уманський спортсмен зазначив, що отримував потужну підтримку вболівальників під час свого виступу на сцені:

«По криках із залу я розумів, що багато хто вірив у мою перемогу. Сама форма на даному етапі була такою, як я і планував, рішення суддів ― це їх рішення».

72874025 2547671545301832 3901882495976603648 n

Виступ на Чемпіонаті України був для Євгенія Жуковського підготовчим перед Чемпіонатом світу.

73157120 2547671461968507 8460661513818996736 n

«Попереду Чемпіонат світу, де я планую показати кращий результат у плані форми і працюю над цим! Їду змагатися за перемогу з кращими атлетами категорії класік фізік з усього світу! І буду робити все, що в моїх силах, щоб вибороти перемогу, а там як завжди ― сцена і судді все покажуть», ― написав Євгеній Жуковський на своїй сторінці у Facebook.

73284485 2547671118635208 6114997973018476544 n

Нагадаємо, що у 2018 році Євгеній Жуковський потрапив у п’ятірку кращих на мультиспортивному фестивалі «Арнольд Класік Європа». Згодом атлет потрапив у п’ятірку кращих на Чемпіонаті світу з чоловічого бодібілдингу, класичного бодібілдингу та класік фізик.