В Умані пройде відбір на Всеукраїнський фестиваль «Ліга сміху»

Опубліковано: 13.11.2019
768x576

У жовтні в Умані стартував проєкт «Кубок міста з гумору». В ньому беруть участь 14 команд з університету садівництва та педагогічного університету. Кращі команди проєкту у 2020 році поїдуть на фестиваль «Ліга Сміху» в Одесу. Відбіркові ігри проходитимуть в Уманському міському будинку культури.

3-го та 12-го грудня на відбіркових іграх в Умані команди змагатимуться в майстерності смішити людей. Там і буде визначено, хто представить місто на найпопулярнішому гумористичному шоу країни.

Організатори зазначають, що на «Лігу Сміху» поїдуть не лише переможці гри. Це також можуть бути команди, які зайняли друге чи третє місце.

Крім поїздки на відбірковий фестиваль «Ліги Сміху», команди-переможці отримають грошову винагороду. Загальний призовий фонд відбіркових етапів проєкту становить 18 тисяч гривень.

«Для уманчан це буде неоціненний досвід: виступити перед зірковим журі та позмагатися з командами не тільки зі всієї України, а й інших країн! Участь у фестивалі «Ліга Сміху» буде першим кроком до піднесення місцевих команд до всеукраїнського рівня», ― зазначили організатори.

Під час підготовки до відбіркових етапів командам допомагають тренери. Це люди, які мають досвід гри на сцені та участі в КВН: Ребро Максим, Козлов АндрійМамчур ЄвгенСлюсар ОлександрПетрик Володимир та Дерманський Ігор.

Ведучий відбіркових ігор ― Віталій Мельничук.

Редактори ігор:

Фернос Віталій ― учасник команд КВН «Nota bene» та «Епіцентр» з 1999 року. Команда «Епіцентр» є переможцями Студентської ліги КВН України, срібними призерами чемпіонату КВН України.

Білошкурський Валентин ― учасник команд КВН «Да Х-Files» і «КПУ». Команда «Да Х-Files» була срібним призером обласної ліги КВН.

Оцінюватимуть виступи команд: Чайка СергійМельничук Олександр ― учасники команди КВН «Епіцентр», Мельничук ВіталійГодованюк Олександр ― ведучі міста, Білошкурський Валентин та Фернос Віталій.

Screenshot 1

Довідково.

Фестиваль «Ліга Сміху» в Одесі ― це своєрідний відбірковий етап, який проходить в кінці січня 2020 року. Найкращі команди пройдуть в програму на телебаченні.

В кінці квітня 2020 року відбудуться дві фінальні гри: шкільна та молодіжна. У фіналі проєкту зустрінуться переможці відбіркових етапів та команди з інших міст України.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.