На Черкащині розпочалися зйомки фільму за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького (відео)

Опубліковано: 15.11.2019
На Черкащині розпочалися зйомки фільму за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького (відео)

У мережі з’явився тизер повнометражного дебютного ігрового фільму “Микола Джеря”, режисерки Ірини Правило. Про це йдеться на офіційній сторінці фільму у Facebook з посиланням Youtube-канал фільму. Кінопроєкт створено за підтримки Українського культурнного фонду, повідомляє ТСН.

Фільм знято за мотивами повісті повісті Івана Нечуя-Левицького “Микола Джеря”.

Знімання були розпочаті у жовтні 2019 року на Черкащині (селище Стеблів). У головних ролях знімуться Іван Доскіч, Вікторія Муштей, Ігор Рідош та Ігор Будій.

– Музичну тему створено на основі наспіву “Плач молодої на могилі матері” з досліджень етнографа Марії Пилипчак, – йдеться у повідомленні.

Уперше “Микола Джеря” було надруковано в журналі “Правда” 1878 року. Це соціально-побутова повість Івана Нечуя-Левицького, присвячена Миколі Лисенку. Твір написано 1876 року.

“Миколу Джерю” вже було екранізовано 1926 року німецьким кінематографістом Йосипом Івановичем Роною і Марком Терещенком на Одеській кіно­фа­б­риці (сценарій Миколи Бажана) за однойменним романом відомого українського письменника Івана Нечуй-Левицького. Фільм не зберігся.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.