Студент Уманського педуніверситету здобув диплом європейського зразка в Польщі

Опубліковано: 15.11.2019
Студент Уманського педуніверситету здобув диплом європейського зразка в Польщі

Студент історичного факультету Уманського державного педагогічного університету Антон Терещук успішно завершив навчання за програмою подвійного диплома в Інституті Європейської Культури в Гнєзно, який є відокремленим підрозділом Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща).

Про це йдеться на сторінці Польського культурно-освітнього центру УДПУ.

Антон Терещук здобував вищу освіту в Польщі впродовж двох років. Скориставшись програмою подвійного диплома, уманчанин вступив до Інституту Європейської Культури на факультет Європейської культури.

По завершенню навчання кожен студент мусив написати та захистити магістерську роботу. Студент УДПУ обрав для себе тему «Використання культури до репресії та культура як фундамент до збереження своєї ідентичності в ГУЛАгу».

«Моя магістерська робота складалася з трьох розділів. Захист полягав у відповіді на запитання керівника та рецензента, котрі заздалегідь готують по три питання. Оцінка ставилася на підставі відповідей студента, а також за написання та оформлення наукової роботи. Після захисту завершилося моє навчання у Польщі, де я отримав безцінний досвід і хороші спогади», ― зазначив Антон Терещук.

Студент Уманського педуніверситету здобув диплом європейського зразка в Польщі

Уманчанин додав, що навчання за кордоном має у собі багато переваг, але одночасно передбачає велику кількість труднощів.

«Студент мусить подолати мовний бар’єр, оформити цілий стос документів, витримувати велику відстань від рідних та близьких тощо. Та попри всі труднощі, я прагнув отримати новий досвід та освіту за кордоном», ― сказав Антон Терещук.

Довідково.

УДПУ здійснює інтернаціоналізацію сфер університетської діяльності в рамках 57 угод про співпрацю з освітніми закладами з більш ніж 20 країн, що уможливило участь викладачів і студентів у низці міжнародних заходів.

Серед програм, що реалізовуються в Університеті спільно з партнерськими навчальними закладами, ― «Міждисциплінарні індивідуальні гуманітарні студії (МІГуС)», програма подвійного диплома з партнерськими університетами Республіки Польща, 3 генерації проєкту Mobile+ в рамках програми Erasmus+, програма академічної мобільності MEVLANA, проєкти у співпраці з Британською Радою в Україні.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.