На території Черкащини виявили 87 нелегальних мігрантів

Опубліковано: 28.11.2019
На території Черкащини виявили 87 нелегальних мігрантів

19 листопада на території Черкаської області завершилася оперативно-профілактична операція «Мігрант». За час її проведення у регіоні був виявлений та притягнутий до кримінальної відповідальності 181 порушник міграційного законодавства.

Про це йшлося під час зборів, на яких були присутні керівники Управління ДМС України в Черкаській області, а також керівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення, територіальних підрозділів міста Черкаси та району та представники ГУНП в Черкаській області.

На сайті Державної міграційної служби зазначається, що під час операції «Мігрант» на Черкащині виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 181 порушника міграційного законодавства, 87 з яких ― неврегульовані мігранти.

Дев’яти іноземцям заборонили в’їзд в Україну. Дванадцять іноземних громадян через порушення міграційного законодавства перебуватимуть в країні менше дозволеного строку.

Загальна сума адміністративних стягнень склала 270 980 грн. Наразі вже сплачено 227 800 грн.

На території Черкащини виявили 87 нелегальних мігрантів

Очільник Міграційної служби Черкаської області Іван Шапран зазначив, що важливо й надалі підтримувати існуючі формати співпраці міграційників і правоохоронців у напрямі запобігання нелегальній міграції.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.