В Австрії показали видовищне мапінг-шоу про Україну

Опубліковано: 29.11.2019
58f55067

3-го жовтня на фасаді Музею Леопольда у столиці Австрії Відні показали унікальне мапінг-шоу. Анімаційний проєкт «Discover Ukraine: Bit by Bit» створили на основі українських мозаїк 1960-70-х років.

Відеозапис мапінг-шоу «Discover Ukraine: Bit by Bit»опублікував у YouTube Український інститут. 

Аудіовізуальне шоу об’єднало понад 50 монументальних мозаїк, які транслювалися під музику проєкту Ptakh Jung.

Серед робіт ― мозаїчні панно українських скульпторів Ади Рибачук і Володимира Мельниченка, «Дерево життя» і «Боривітер» Алли Горської. Крім того, у проєкції використовувалися доробки Степана Кириченка і Надії Клейн, а також робота «Море і риби» Володимира Патики.

Над проєктом працювала команда художників THETA Arts & Tech, які створили тривимірну анімовану проєкцію на основі документального проєкту та архіву фотографа Євгена Нікіфорова.

58f55067

Нагадаємо, що з моменту відкриття сучасного парку «Нова Софіївка» в Умані там демонструють інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу». Містична картина, яка виникає у просторі, зображає українські етнічні мотиви у поєднанні зі світом людини та природи.

3D-мапінг шоу транслюється на ліс та піраміду ― скляну архітектурну конструкцію, що височіє у новому парку. Цей проєкт прославив місто Умань та значно підвищив його туристичну привабливість. Арт-об’єкт відновить свою роботу з початком наступного туристичного сезону.

Ініціатором будівництва єдиного у Східній Європі фентезі-парку «Нова Софіївка» та створення 3D-мапінг шоу «Душа лісу» в Умані є народний депутат України Антон Яценко.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.