Лісівники Черкащини оприлюднили ціни на новорічні ялинки

Лісівники Черкащини оприлюднили ціни на новорічні ялинки

Лісівники Черкащини виростили на спеціальних плантаціях достатню кількість новорічних ялин та сосон, щоб повністю забезпечити потреби населення. Цьогоріч державні лісові господарства області готові реалізувати понад 100 тисяч новорічних ялинок. Ціни на новорічні дерева становитимуть в середньому від 60 грн.

Як повідомили у Черкаській обласній державній адміністрації, вартість ялинок традиційно буде залежати від висоти та якості. Дорожчими будуть новорічні дерева в контейнерах ― від 200 грн.

Заготівля новорічних дерев на Черкащині буде здійснюватися відповідно до попиту громадян. Зокрема, вирубка відбуватиметься під час лісогосподарських заходів у молодих хвойних насадженнях.

Новорічні ялинки маркуватимуть пластмасовими ярликами або самоклейними етикетками зі спеціального паперу, що унеможливлює їхнє повторне використання.

Продаж новорічних ялинок буде організований в усіх лісгоспах та лісництвах Черкаської області. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових майданчиках.

Для зручності покупців було розроблено програмне забезпечення для Android (yalynka.info ― можна безкоштовно встановити з Google Play Market), за допомогою якого можна ознайомитися з походженням новорічної ялинки (вводити потрібно лише цифровий номер, без зазначення серії).

Довідково.

Уманський лісгосп знаходиться за адресою: 20300, м. Умань, вул. Білогрудівська, 6; тел.: (04744) 3-91-43 факс: (04744) 2-91-36.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.