В університетах Умані пройдуть відбіркові етапи Кубку міста з гумору

В університетах Умані пройдуть відбіркові етапи Кубку міста з гумору

3-го та 12-го грудня у закладах вищої освіти міста Умань відбудуться відбіркові етапи Кубку міста з гумору. Загалом у проєкті бере участь 14 студентських команд.

3 грудня о 18:00 в актовій залі Уманського національного університету садівництва розпочнеться «Кубок ректора УНУС».

12 грудня о 15:00 та о 18:00  в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходитиме «Кубок ректора УДПУ».

На відбіркових іграх будуть обрані команди, які представлятимуть місто на фестивалі «Ліга Сміху» в Одесі. Крім цього, переможці отримають грошову винагороду. Загальний призовий фонд відбіркових етапів проєкту становить 18 тисяч гривень.

«Для уманчан це буде неоціненний досвід: виступити перед зірковим журі та позмагатися з командами не тільки зі всієї України, а й інших країн! Участь у фестивалі «Ліга Сміху» буде першим кроком до піднесення місцевих команд до всеукраїнського рівня», ― зазначили організатори.

Довідково.

Фестиваль «Ліга Сміху» в Одесі ― це своєрідний відбірковий етап, який проходить в кінці січня 2020 року. Найкращі команди пройдуть в програму на телебаченні.

В кінці квітня 2020 року відбудуться дві фінальні гри: шкільна та молодіжна. У фіналі проєкту зустрінуться переможці відбіркових етапів та команди з інших міст України.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.