Майже 300 христинівчан скористалися онлайн сервісом «Моя професія: консультаційна мережа»

Опубліковано: 04.12.2019

Запровадження службою зайнятості онлайн-профорієнтації за допомогою електронного сервісу – веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа» дає можливість свідомо підійти до вибору, або зміни професії, майбутнього напряму професійного навчання, оцінити власні можливості та здібності.

Майже 300 христинівчан скористалися онлайн сервісом «Моя професія: консультаційна мережа»

За рік роботи платформи «Моя професія: консультаційна мережа» Христинівською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості для проходження тестування зареєстровано 296 бажаючих.

Із загальної кількості зареєстрованих, 140 осіб пройшли повне тестування. І це не лише школярі, а й інші особи, які мають потребу у виборі, або зміні професії, саморозвитку та визначенні схильності до підприємницької діяльності.

Із 140 осіб, які пройшли тестування, 116 – отримали профконсультаційні послуги від фахівців районної філії.

Крім того, для надання профконсультацій із застосуванням психодіагностичного тестування використовуються тестові методики АРМ «Профконсультант». З початку року цією послугою скористалось 583 жителі Христинівщини.

Під час проведення профорієнтаційних заходів фахівці служби зайнятості наголошують на можливості безкоштовного використання платформ «Моя професія: консультаційна мережа», «Профорієнтація та розвиток кар’єри» та АРМ «Профконсультант».

Проходження тестів, розроблених професійними психологами, гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини.

Фахівці Христинівської районної філії переконані, що година часу, витрачена на усвідомлення професійних уподобань, може зберегти роки марних зусиль у пошуку підходящої роботи.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.