Касирка «Ощадбанку» поцупила у жителів села на Уманщині 200 тисяч гривень

Опубліковано: 06.12.2019
vzyatka4 flickr ssu id22431 650x410 4 650x410

47-річна жінка, перебуваючи на посаді контролера-касира відділення «Ощадбанку» у селі на Уманщині, у 2013 році привласнила кошти дванадцятьох вкладників на загальну суму 226 тис. 56 грн. З того часу зловмисниця перебувала у міжнародному розшуку. Нещодавно жінку знайшли, а справу передали до суду.

За фактом привласнення касиром банку коштів вкладників, що знаходилися на депозитних рахунках банківської установи, відкрито кримінальне провадження. Процесуальне керівництво у справі здійснює Уманська місцева прокуратура.

Тривалий час проведення досудового розслідування зумовлений тим, що вказана жінка перебувала у міжнародному розшуку. Наразі Уманська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні.

Правова кваліфікація дій зловмисниці визначена досудовим розслідуванням, як привласнення чужого майна, яке перебувало в її відданні, вчинене повторно та у великих розмірах, тобто кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки. Варто зазначити, що в ході досудового розслідування завдані вкладникам збитки жінкою відшкодовано в повному обсязі.

Довідково: санкцією ч. 4 ст. 191 КК України передбачено покарання и вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.