Студентці з Черкас, що вбила своє немовля, пом’якшили вирок

Опубліковано: 07.12.2019
Студентці з Черкас, що вбила своє немовля, пом’якшили вирок

Неповнолітній студентці  “Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу”, яка восени минулого року вбила власну новонароджену дитину, пом’якшили вирок. Раніше дівчину було засуджено до двох років позбавлення волі. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаського апеляційного суду, пише 18000.

Вироком Соснівського районного суду від 13 травня 2019 року студентку було засуджено до двох років ув’язнення за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 117 КК України (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини).

Днями Колегія суддів Черкаського апеляційного суду змінила вирок, пом’якшивши його. Обвинувачену звільнено від відбування призначеного покарання з іспитовим терміном у два роки. Причиною пом’якшення вироку послугував висновок судово-психіатричного експерта про те, що у момент скоєння злочину дівчина не була здатна повною мірою усвідомлювати свої дії і керувати ними.

Як писав 18000, 31 жовтня минулого року в кімнаті гуртожитку “Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу” по вул. Вернигори, студентка вбила свого новонародженого сина. Вона нанесла три удари кухонним ножем в область грудної клітки дитини.

Аби приховати злочин, студентка помістила тіло мертвого сина до пакету, а потім до картонної коробки з-під взуття. У подальшому коробку сховала під власним ліжком.

Породіллю виявила вихователька гуртожитку, яка обходила кімнати. Жінка помітила закривавлену підлогу. Студентка пояснила, що в неї почалися критичні дні і вона отруїлася грибами. Вихователька викликала швидку, після чого дівчину госпіталізували  до 3-ї міської лікарні з кровотечею.

Наступного дня сусідки по кімнаті під час прибирання знайшли коробку під ліжком обвинуваченої. Відкривши її, помітили пакет із, як їм тоді здалося, органами. Через шок дівчата не повідомили про це нікому, окрім брата однієї з них. Наступного дня коробку вони віднесли до лікарні, де медсестра виявила в ній мертву дитину.

Перебуваючи у лікарні, студентка заперечувала вагітність, хоч її ознаки й побачив гінеколог. На запитання про те, куди поділа дитину, не відповідала.

Додамо, ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її оголошення і може бути оскаржена до Верховного Суду протягом трьох місяців в порядку, передбаченому ст. 426 КПК України.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.