Василь Шкляр став лауреатом Симоненківської премії

Опубліковано: 07.12.2019
c287a06d601b14d8c5e1706c093840ac_XL-e1575470092548

Лауреатів Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка визначили на Черкащині. Ними стали Василь Шкляр та Ігор Мітров, інформують у Департаменті культури та взаємозв’язків із громадськістю облдержадміністрації.

Ігор Мітров (Крим-Київ) здобув перемогу в номінації «За кращу першу поетичну збірку» із книгою поезій «Голландський кут». У номінації «За кращий художній твір» перемогу присудили Василю Шкляру (м. Київ) за роман «Троща».

Нагадаємо, Всеукраїнська літературна премія імені Василя Симоненка встановлена Черкаською обласною радою та облдержадміністрацією за підтримки Національної спілки письменників України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка та Ліги українських меценатів. Її мета –  вшанувати пам’ять поета-гуманіста Василя Симоненка, популяризувати його  творчість, для заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.