Уманчанка, маючи інвалідність, отримала роботу у рідному селі

Опубліковано: 08.12.2019

Маючи велике бажання знайти постійну роботу, уманчанка Оксана Гончарук, маючи інвалідність ІІI групи, звернулася до районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Уманчанка, маючи інвалідність, отримала роботу у рідному селі

Роботу жінка шукала таку, що буде підходити їй за станом здоров’я. До звернення в службу зайнятості Оксана працювала овочівником та мала професійний досвід роботи у галузі тваринництва.

Відвідавши семінари з техніки пошуку роботи та отримавши ряд фахових консультацій кар’єрного радника, жінка вирішила здобути фах продавця продовольчих товарів. Професійне навчання було організовано на замовлення місцевого підприємця Олександра Руденка, який є власником магазину.

Навчання пройшло швидко та цікаво, а практичні навички жінка опанувала безпосередньо в магазині. Отримавши свідоцтво про здобуття робітничого фаху, Оксана отримала офіційну роботу у рідному селі.

Фахівці служби зайнятості докладають максимум зусиль, щоб допомогти у працевлаштуванні людям з особливими потребами та не залишити їх наодинці зі своїми проблемами, і приходять на допомогу тим, хто бажає працювати.

За інформацією Уманської районної  філії обласного центру зайнятості

Фото тематичне

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.