Уманські боксери показали високі результати на Міжнародному турнірі в Івано-Франківську

Шість боксерів з міста Умань взяли участь у Міжнародному турнірі з боксу «Ivano-Frankivsk boxing cup» пам’яті Ігоря Гайдамаки, який проходив у місті Івано-Франківськ з 6 по 8 грудня. За результатами змагань усі уманські спортсмени посіли призові місця.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав старший тренер збірної Умані з боксу, тренер боксерського клубу «АРЕС» Віктор Петриченко.

Міжнародний турнір з боксу пам’яті Ігоря Гайдамаки організовують в Івано-Франківську другий рік поспіль. Президент міської Федерації боксу Віталій Мерінов зазначив, що Ігор Гайдамака присвятив своє життю розвитку та популяризації українського боксу:

«Це метр українського боксу. Він перший віце-президент боксу в Україні. Свою тренерську діяльність починав саме в Івано-Франківську. На жаль, у 2018 році Ігор помер. Ми вирішили таким турніром вшанувати його пам’ять».

Цього року змагання зібрали понад 150 боксерів чотирьох вікових категорій з України, Польщі, Молдови, Казахстану, Азербайджану, Чехії, Ірландії, Румунії, Білорусі та Угорщини.

Місто Умань на турнірі була представлена шістьма боксерами. За підсумками чотириденних змагань Зінцов Леонід (46 кг, юніори) посів третє місце, поступившись в півфіналі в напруженому бою чемпіону Польщі.

Бас Іван (60 кг, юніори) посів перше місце, у фінальному складному бою з різноголоссям суддів здолавши румунського боксера.

Кондратюк Михайло (63 кг, юніори) впевнено посів перше місце, вигравши у фіналі у молдавського боксера.

Скакун Андрій (75 кг, молодь) посів третє місце, в півфіналі поступившись чемпіону Польщі.

Яценко Артем (60 кг, чоловіки) поступився у фіналі іменитому боксеру з Івано-Франківська і посів друге місце турніру.

Швець Сергій (64 кг, чоловіки) посів третє місце змагань, у чвертьфіналі впевнено вигравши в фіналіста чемпіонату Казахстану. За підсумками турніру уманчанину вручили приз «ЗА ВОЛЮ ДО ПЕРЕМОГИ», як одному з кращих боксерів турніру.

Джерело: Вечірня Умань