Уманська прокуратура взяла на контроль розслідування торгівлі наркотиками на Маньківщині

Опубліковано: 11.12.2019
Уманська прокуратура взяла на контроль розслідування торгівлі наркотиками на Маньківщині

Маньківський відділ Уманської місцевої прокуратури направив до суду обвинувальний акт за фактом незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту та збуту психотропної речовини та наркотичних засобів в особливо великих розмірах.

Як повідомили у прес-центрі Уманської місцевої прокуратури, 52-річна особа спільно з іншими наркоторговцями налагодила в одному з домоволодінь на території Маньківського району виготовлення, зберігання та збут амфетаміну, а також здійснювала незаконний обіг наркотичних речовин на Маньківщині.

Під час санкціонованого обшуку в липні 2019 року у вказаному домоволодінні було виявлено та вилучено 159 г амфетаміну, 2 кг 543 г канабісу, 9,9 л сірчаної кислоти (прекурсор), 0,07 л фенілацетону (прекурсор) та 1 кг 592 г фенілнітропропену (прекурсор).

29 листопада 2019 року Маньківський відділ Уманської місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні.

«Тривалий час проведення досудового розслідування був зумовлений особливою складністю та необхідністю проведення значної кількості судових експертиз», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Правова кваліфікація дій зловмисника досудовим розслідуванням визначена наступним чином:

 • ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України ― незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, та збут психотропної речовини в особливо великих розмірах, вчинені повторно особою, яка раніше вчинила злочини, передбачені статтями 309, 317 КК України;
 • ч. 3 ст. 309 КК України ― незаконне придбання та зберігання без мети збуту наркотичного засобу в особливо великих розмірах, вчинені повторно особою, яка раніше вчинила злочини, передбачені статтями 307, 317 Кримінального кодексу України;
 • ч. 2 ст. 311 КК України ― незаконне виготовлення та зберігання прекурсору, вчинене повторно, та незаконне виготовлення та зберігання прекурсору, вчинене повторно у великих розмірах, з метою їх використання для виготовлення психотропної речовини;
 • ч. 3 ст. 311 КК України ― незаконне виготовлення та зберігання прекурсору, вчинене повторно, в особливо великих розмірах, з метою його використання для виготовлення психотропної речовини;
 • ч. 2 ст. 317 КК України ― організація місця для незаконного виготовлення психотропної речовини, вчинене повторно з корисливих мотивів групою осіб.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідково.

 • Санкція ч. 3 ст. 307 КК України ― позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
 • Санкція ч. 3 ст. 309 КК України — позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
 • Санкція ч.2 ст. 311 КК України — позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.
 • Санкція ч. 3 ст. 311 КК України — позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна
 • Санкція ч. 2 ст. 317 КК України — позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.