У січні 2020 року на Черкащині з’являться перші поліцейські офіцери громади

У січні 2020 року на Черкащині з’являться перші поліцейські офіцери громади

У січні 2020 року у 20-ох об’єднаних територіальних громадах Черкаської області з’являться поліцейські офіцери громади. Ці правоохоронці 24 години на добу перебуватимуть та виконуватимуть свої функції на території об’єднаної територіальної громади.

Як повідомили у секторі комунікації поліції Черкаської області, проєкт «поліцейський офіцер громади» ― це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета ― забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який працюватиме на території цієї громади 24 години на добу.

«Оскільки поліцейський офіцер стає повноправним представником окремої громади, вона бере на себе частину фінансової підтримки його роботи та забезпечує його робочим приміщенням та місцем проживання, про що йдеться в укладеному меморандумі про співпрацю між представниками окремої територіальної громади та поліції», ― зазначається у повідомленні.

Наразі поліцейські, які були відібрані під час конкурсу, проходять навчання та стажування. Вже в січні 2020 року перші офіцери громади з’являться у 20-ох об’єднаних територіальних громадах Черкаської області.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.