На Черкащині чоловік заколов вилами пса, бо той йому нашкодив

У селі Тіньки на Чигиринщині чоловік вилами заколов сусідського пса. Вбивство тварини сталося на очах у його господині 24-річної Лариси Самойленко. Приводом для агресії чоловіка стала задушена домашня птиця, повідомляють Вечірні Черкаси.

На Черкащині чоловік заколов вилами пса, бо той йому нашкодив

Це трапилося вранці. Моя старша донька вже пішла до школи, – згадує жінка. – Я саме годувала свою молодшу дитину. Чоловіка вдома не було, бо на заробітках. Перед цим випустила з прив’язі собаку, аби той побігав подвір’ям. А він взяв і переліз через паркан. Близько 11-ї ранку у вікно хтось з усієї сили постукав. Я вибігла й побачила картину: сусід підіймає на вилах скривавленого собаку. Чоловік щось кричав, але я не могла розібрати, що саме. Почав заштовхувати тварину в будку. Робив цей жах на показ для мене. Собака побачив мене і заскавчав. Він її добивав. Ще кілька разів проштрикнув горло. Не зміг зняти з вил і почав бити її об сітку. Я плакала й кричала.

Самойленко кинулася до хати, аби зателефонувати до чоловіка та в поліцію.

Заразом заспокоювала дитину, бо вона чула всі ті крики, – продовжує Лариса. – В цей час сусід прийшов до дверей. Приніс і поклав на поріг мертвих півня з куркою. Сказав: «Я навчу вас тримати собак на прив’язі». Цей жах бачили інші сусіди. Він і їм погрожував вбити собак.

Вже наступного дня агресивний пенсіонер змінив свій настрій.

– Як пізніше з’ясувалося, то була не його птиця, –  каже Самойленко. – Сусідка в поліції розповіла про це. Насправді кури належали їй. Прибігала його дружина й благала, аби я забрала заяву. Для мене ця ситуація стала великим потрясінням. Навіть якби пес дійсно задушив птицю, я б заплатила. Це не проблема. Варто було підійти й розібратися.

Пса молода родина забрала з вулиці. Підозрюють, що його били, бо боявся людей. У Тіньках Самойленки живуть 3 роки. Переїхали з Києва. Будинок їм дістався у спадок. З сусідом раніше не конфліктували. Вибачати злочин Лариса Самойленко не збирається.

Коли до мене приходили проситися забрати заяву, пропонували компенсацію, – розповідає жінка. – Я відмовилася. Хочу довести справу до кінця. Бо сьогодні убив тварину, а завтра нападе на людину? Сподіваюся, поліція доведе його провину. Хоча, коли правоохоронці намагалися взяти у нього пояснення, він з дружиною закрилися в будинку й не виходили до них. Після цього слідство «заглухло».

Чи відкрите кримінальне провадження за фактом убивства тварини,  в поліції поки не коментують.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.