Скільки ялинок продали на Черкащині

Опубліковано: 15.12.2019
Скільки ялинок продали на Черкащині

Вісім тисяч новорічних дерев реалізували лісгоспи області з початку ялинкової кампанії – 2019. Нагадаємо, стартувала вона дев’ятого грудня. Про це розповів головний лісничий Смілянського лісгоспу Денис Івлєв, пише “Суспільне“.

Андрій Кисленко, купує дерево на ялинковому ярмарку Руськополянського лісництва. Каже, що рідні замовили високу, пухнасту сосну. Традиція, все таки, в хату заходиш і запах, діти кажуть: штучну ні, а внучка каже: мені живу”.

Усі дерева чипують. Це гарантія легальної зрубки, – говорить лісничий Руськополянського лісництва Ігор Ткач. Перевірити це можна за допомогою спеціального додатку у кілька кліків: “Якщо ця бірка не буде висвічуватися на сайті чи на додатку, тоді буде сумнівне походження цієї ялинки: де вона була заготовлена ким і як. Також ці бірки одноразові, застосувати її можна лише 1 раз”.

– Ялинки і сосни для новорічних свят заготовлюють на спеціально відведених плантаціях або зрізають частину дерев, коли проріджують ліс, – розповідає лісничий смілянського лісгоспу Денис Івлєв.

За незаконно зрубані дерева передбачено штраф, у передноворічні свята від 498 до 2200 гривень. У інші дні штраф 510 до 1020 гривень.

Денис Івлєв каже, що загалом в області для реалізації передбачили 100 тисяч новорічних дерев. Сьогодні на Смілянському ярмарку продали півсотні.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.