В Уманському педуніверситеті відбувся Відкритий кубок з боксу

бокс10

12 грудня в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету відбувся Відкритий кубок з боксу, присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, колишнього викладача, завідувача кафедри фізичного виховання університету Віктора Тимофійовича Ткаченка.

Як зазначили у прес-центрі УДПУ, саме Віктор Тимофійович Ткаченко ініціював створення Федерації боксу в місті Умань та сприяв проведенню перших змагань в університеті.

бокс1

Організаторами турніру виступили Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та боксерський клуб «Арес».

бокс2

Почесними гостями турніру стали координатор розвитку студентського та шкільного боксу України, майстер спорту України міжнародного класу, учасник олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Володимир Матвійчук та начальник штатної національної збірної команди України з боксу Анастасія Молочко.

бокс3

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли:

  • майстер спорту Міжнародного класу, член національної збірної України з боксу; призер Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків, учасник та призер Міжнародних змагань у Румунії, Білорусії, Азербайджані, Угорщині, Молдові, Грузії та інших країнах Євгеній Овсянніков (факультет соціальної та психологічної освіти),
  • чемпіон Черкаської області з боксу серед молоді та чоловіків Костянтин Момот (факультет інженерно-педагогічної освіти),
  • бронзова призерка чемпіонату та кубка України з боксу, член національної збірної України з боксу Анастасія Ковальчук,
  • чемпіон Черкаської області з боксу серед чоловіків Владислав Моршньов,
  • чемпіон України з боксу серед юніорів, фіналіст кубка України з боксу серед студентів Сергій Швець (факультет фізичного виховання).
бокс4
бокс5
бокс6
бокс7
бокс9
бокс10
бокс11
бокс12

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.