Уманський фермер вирощує 10 тонн солодкого перцю із гектара

Опубліковано: 19.12.2019
Уманський фермер вирощує 10 тонн солодкого перцю із гектара

Керівник ФГ «Імпульс» із Уманського району Черкаської області Олександр Пастушенко має 20 гектарів незернових культур, у тому числі й солодкого перця. Останній дає врожай до 10 т/га. Про це повідомляється на сайті Черкаської облдержадміністації, пише сайт «agronews».

«Обробіток площі під солодкий перець не відрізняється від обробітку під інші культури. Ґрунт обов’язково потрібно якісно зорати, поборонувати, провести передпосівну культивацію, закрити вологу. Для овочів це особливо важливо, ураховуючи підвищений ризик появи шкідників та хвороб. Окрім цього, земля повинна бути добре розпушеною для нормального розвитку кореневої системи», – розповів фермер.

Олександр Пастушенко радить користуватися насінням перевірених виробників, яке не може коштувати дешевше, ніж 2 грн за одну насінину.

Він відзначає, що мінеральне живлення під солодлі перці є помітно повнішим у порівнянні з більшістю традиційних культур.

Пастушенко з осені вносить під цю культуру до 5 ц NPK, а після появи сходів для внесення поживних речовин зрошує рослину.

«У нашій кліматичній зоні висаджувати розсаду рекомендується після дати останніх ймовірних заморозків. Зазвичай, починаючи із 20 травня. Збирання ж урожаю припадає на самий кінець серпня, аби встигнути почати реалізацію продукції з 1 вересня», – каже Олександр Пастушенко.

Урожай перцю на Черкащині може сягати до 10 тонн із гектара. Товарна врожайність дещо менша, адже відбраковуються не лише хворі, а й неестетичні плоди.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.