“Зараз приїду і постріляю”: на Черкащині стався зухвалий напад на родину (відео)

Опубліковано: 22.12.2019
На Черкащині стався зухвалий напад на родину

Незрозумілі події, через які родині не дають спокою і досі, відбулися у селищі Стеблів Корсунь-Шевченківського району, – йдеться в сюжеті “Надзвичайних новин”.

Увечері в будинку Сергія Суходольського були гості і нічого не віщувало біди. Аж раптом його приятелю Антону подзвонили. Вимагали, щоб той їхав у Корсунь.

– Він каже “Та не буду я їхати нікуди”, а той – “То я зараз приїду постріляю”, – розповідає сусід сім’ї.

Сергій навіть не знав, хто був той таємничий абонент, який просто не давав відпочити своїми дзвінками. Невідомий терміново вимагав зустрічі з Антоном. Дійшло аж до погроз. От тільки переривати застілля в плани компанії ніяк не входило. Після того як слухавку взяла дружина Сергія і розповіла, що Антон у них в гостях, “телефонний терорист” пообіцяв приїхати і “повідбивати всім голови”.

Невідомі агресори примчали буквально за кілька хвилин. Незвані візитери повалили дружину Сергія на землю і приставили до її голови пістолет. Чоловік кинувся рятувати кохану, але отримав чотири кулі прямісінько в голову. Врятувало його лише те, що патрони були травматичними.

– Я втратив свідомість, а коли підхопився, то він уже вибігав на вулицю, – пригадує Сергій. – Там стояла машина, в якій сиділа дівчина і ще чоловік. І ця дівчина кричала “Все, все нормально, ми їдемо”.

Двоє чоловіків та невідома жінка і поїхали собі, а напівживі від страху дружина та товариш господаря викликали поліцію і швидку. Обличчя Сергія від отриманих поранень буквально заливало кров’ю. Напівпритомного, його відразу відвезли до лікарні.

Тепер Сергій боїться за себе та свою родину, бо ж незвані гості вже почали погрожувати і вимагають забрати заяву з поліції, “інакше буде гірше, ніж чотири кулі в голову”.

– На другий день приїхали незнайомі мені люди, сказали “Подумай до ранку”, – розповідає потерпілий.

Озброєного нападника правоохоронці зрештою знайшли, до речі, з травматичним газовим пістолетом. 26-річний Олександр – неодноразово засуджений. Однак нова підозра йому поки не оголошена. Інкримінуватимуть йому щонайменше хуліганство.

Але в телефонній розмові журналістам він розповів, шо нібито ні в кого не стріляв і не погрожував. Лишень говорить, що вони там “подрались” і “таке буває в кожного”. Незважаючи на це, кримінальне провадження таки відкрили, тому далі цим випадком займатимуться слідчі та суд.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.