На Уманщині у підприємців виявили алкоголь без акцизу

Опубліковано: 23.12.2019

У грудні п.р. працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів   Головного управління ДПС у Черкаській області здійснюються заходи по відпрацюванню суб’єктів господарювання Черкаської області  щодо дотримання вимог законодавства у сфері обігу та реалізації підакцизної групи товарів, а саме алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.

На Уманщині у підприємців виявили алкоголь без акцизу

Зокрема, при  проведенні фактичних перевірок фізичних осіб підприємців Уманського району, встановлено факти зберігання, з метою подальшої реалізації прозорої та темної рідини з характерним запахом спирту в пластиковій тарі 20,5 л. без відповідних марок акцизного податку встановленого зразка та без супровідних документів, зберігання, з метою подальшої реалізації, горілки «ПШЕНИЧНА» в тарі типу «bag-in-box»  20,0 л.  без відповідних марок акцизного податку встановленого зразка, та без супровідних документів.

За вищезазначені порушення до фізичних осіб підприємців будуть застосовані штрафні фінансові санкції у розмірі 139  тис. гривень.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.